Завершення першого семестру у студентів денної форми навчання
Грудень 2025 року... завершується перший семестр навчального року у студентів денної форми навчання.
Друга половина семестру пройшла дуже складно, через постійні тривоги.
Режим навчання (офлайн-онлайн) визначався, щодня, розпорядження заступника
директора Інституту. Студенти та викладачі виявили витримку та організованість.
З 22.12 розпочинається останній тиждень навчального семестру.
Проводяться останні семистрові контрольні виміри знань.
Керівництво Інституту намагається організовувати контрольні заходи в режимі офлайн,
але з урахуванням безпеки студентів та викладачів.
Далі, канікули до 11.01.26. А з 12.01 – сесія.
Бажаємо нашим студентам, успішного завершення семестру!