Вітаємо з Днем молоді Міський голова Анатолій Олексійович Вершина привітав молодь Павлограда зі святом. Також персональні вітання отримали студенти Західнодонбаського інституту МАУП Кадигроб Ілля та Лотиш Дар'я. Кожен із студентів отримав подяку та пам'ятний подарунок.