Регіональний форум

23 лютого пройшов регіональний форум “Презентація спроможності міста Павлоград щодо надання адміністративних послуг”.
На форумі було презентовано результат реалізації проекту (див. новини 20.01.23р.). Було відзначено високий професіоналізм викладачів-тренерів ЗІ МАУП, які реалізовували освітню програму.
