Створення нової традиції в Інституті
Народження нової традиції... У багатьох організація, де цінують співробітників,
які мого років плідні трудяться на благо організації,
прийнято відзначати трудові ювілеї!
У Західнодонбаському інституті теж вирішили відродити цю традицію і
першим ювіляром став Бензар Анатолій Сергійович, доцін кафедри
Економіки та менеджменту, провідний спеціаліст Відбіркової комісії.
Анатолій Сергійович, за 20 років, пройшов шлях від студента Академії до
доцента, провідного спеціаліста Приймальної комісії.
Директор Інституту Житник Н.В. від імені колективу привітала ювіляра та
подякувала за сумлінну, багаторічну працю та вручила подячну адресу.