Студенти зачної форми навчання виходять на сесію
38 студентів заочної форми навчання, 7 квітня вийшли на заліково-екзаменаційну сесію.
Вона, традиційна, складається з тижня заліків, іспитів та тижня начитки,
отримання завдань на наступний семестр.
Настановні збори традиційно почалися з зустрічі з керівництвом Інституту.
Директо Ніна Василівна Житник, розповіла про організаційні зміни у
навчальному процесі заочної форми навчання.
Доцент кафедри Бензар Анатолій Сергійович розповів про новини Академії.
Бажаємо успіхів нашим студентам!