Сесія студентів ЗФН
З 16 вересня велика кількість студентів (50 студентів) вийшли на свою чергову сесію, яка почалася традиційно з установчих зборів. Директор Житник Н.В. розповіла про порядок проходження сесії яка складається із заліково-екзаменаційної неділі та неділі установчих лекцій наступного семестру. Особливістю цієї сесії є те що вона буде проходити в режимі он-лайн. На установчих зборах фахівець приймальної комісії, доцент Бензарь А.С. розповів про новини Академії та особливості сесії в режимі он-лайн.

Успіхів дорогі студенти!
