Сесія студентів ЗФН
З 17 липня 51 студент заочної форми навчання вийшли на свою чергову сесію, яка почалася традиційно з установчих зборів. Заступник директора Абдулов Р.М. розповіл про порядок проходження сесії яка складається із заліково-екзаменаційної неділі та неділі установчих лекцій наступного семестру. Особливістю цієї сесії є те що вона буде проходити в режимі он-лайн. На установчих зборах фахівець приймальної комісії, доцент Бензарь А.С. розповів про новини Академії та особливості сесії в режимі он-лайн.
Успішної сесії дорогі студенти!
