Сесія студентів ЗФН
23 березня розпочалася сесія 45 студентів заочної форми навчання. Традиційна вона розпочалася з настановних зборів, на яких розповілі про зміни, які відбулися в житті Академії.
Також на зустрічі виступив секретар приймальної комісії, доцент кафедри економіки та менеджменту Бензар Анатолій Сергійович. Який ознайомив студентів із новинами Академії.
Сесія проходитиме у два етапи: перший тиждень складання заліків та іспитів за попередній семестр, другий тиждень начитування настановних лекцій та отримання завдань на наступний семестр.
Бажаємо успіхів, дорогі студенти!
