Сесія студентів заочної форми навчання
20 січня розпочалася перша сесія студентів заочної форми навчання у 2025 році. 63 студента вийшли на заліково-екзаменаційну сесію, для 40 студентів вона перша. Настановні збори традиційно почалися з зустрічі з керівництвом Інституту. Директо Ніна Василівна Житник, розповіла про організаційні зміни у навчальному процесі заочної форми навчання. Доцент кафедри Бензар Анатолій Сергійович розповів про новини Академії.

20 січня розпочалася перша сесія студентів заочної форми навчання у 2025 році.