Сесія студентів заочної форми навчання
17 березня розпочалася сесія студентів заочної форми навчання.
34 студента вийшли на заліково-екзаменаційну сесію.
Настановні збори традиційно почалися з зустрічі з керівництвом Інституту.
Директо Ніна Василівна Житник, розповіла про організаційні зміни у
навчальному процесі заочної форми навчання.
Доцент кафедри Бензар Анатолій Сергійович розповів про новини Академії.
Бажаємо успіхів нашим студентам!
