Почався другий семестр у студентів денної форми навчання
3 лютого "стартував" другий семестр у студентів денної форми навчання.
Першими сіли за парти студенти першого курсу, які успішно склали свою першу сесію.
Студенти старших курсів, у лютому, ще проходитимуть практичну підготовку (практику)
на підприємствах м.Павлограда та Західного Донбасу.
І вони розпочнуть заняття з 3 березня.
Дорогі наші студенти, гарного вам семестру та мирного неба!
Слава УКРАЇНІ!

