Нові горизонти для студентів: Західнодонбаський інститут та ПУМБ підписали Меморандум про співробітництво
Західнодонбаський інститут ПрАТ “ВНЗ “МАУП” продовжує розширювати партнерські зв’язки! Нещодавно відбулася знакова подія – укладено Меморандум про співробітництво між інститутом та АТ “Перший український міжнародний банк” (ПУМБ).

На церемонії підписання Меморандуму були присутні директорка інституту Ніна Василівна Житник, доценти кафедри економіки та менеджменту Тетяна Іванівна Тищенко, Оксана Анатоліївна Пєстова та Анатолій Сергійович Бензарь. Банк ПУМБ представили керуюча відділенням №2 у місті Павлоград Тетяна Олександрівна Сліпенко та менеджер зарплатних проєктів відділення ПУМБ “РЦ Центральний” Валерія Валеріївна Стойловська.

Предметом Меморандуму стало рівноправне партнерство та співробітництво у ключових сферах: від науково-дослідної роботи та дуальної освіти до працевлаштування, стажування та проходження практики здобувачами вищої освіти. Меморандум також охоплює навчально-методичну, організаційну, культурну та виховну діяльність. Головна мета – сприяння розвитку вищої освіти та науки саме в регіональному контексті, адже наш інститут є провідним осередком освіти Західного Донбасу.
Важливо зазначити, що ця співпраця не є новою. До офіційного підписання Меморандуму сторони вже активно взаємодіяли. Яскравим прикладом є гостьова лекція з фінансової безпеки в умовах воєнного стану, проведена фахівцями ПУМБ для наших студентів, за що ми надзвичайно вдячні нашим партнерам.

Раді повідомити, що вже з 12 червня 2025 року ПУМБ розпочинає онлайн-практику для студентів, які мріють пов’язати своє майбутнє з банківською сферою. Це чудова можливість отримати цінний досвід та поглибити свої знання!
Ми щиро сподіваємося, що цей Меморандум стане міцним фундаментом для довгострокового та плідного співробітництва, відкриваючи нові можливості для професійного зростання наших студентів та розвитку регіону.
