Настановча сесія студентів заочної форми навчання
9 вересня стартувала перша настановча сесія п’ятнадцяти нових студентів інституту заочної форми навчання.
Перше зібрання почалось з виступу директора Інституту Житник Н.В.,
яка розповіла про особливості навчального процесу у вищому закладі освіти та про менеджмент створений в
Західнодонбаському інституті.
Доцент кафедри економіки та менеджменту Бензарь А. С. розповів та показав презентацію про історію та
сучасне життя Академії. Також він провів навчання з новими студентами про особливості навчання в режимі онлайн.

Вітаємо нових студентів в нашій дружній сім’ї Західнодонбаського інституту!
