Привітання до Дня молоді
На передодні свята Дня молоді міський голова Анатолій Олексійович Вершина відзначив найкращу молодь міста за активну громадську позицію, патріотизм та відданість українській землі. До нагороди було представлено студента Західнодонбаського інституту МАУП Онишко Михайла. Пишаємося нашими студентами та земляками!

(Фото взято із соціальної мережі Facebook, група Павлоград офіційний)
