До Дня пам’яті та перемоги


До Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років в Західнодонбаському інституті МАУП відбулася публічна лекція: “Україна в полум’ї двох воєн: від боротьби з нацизмом до протистояння російському імперіалізму”.
Публічну лекцію проводив заслугований лектор, викладач кафедри соціально-гуманітарної підготовки та психології Гордон Анатолій Романович.
Анатолій Романович розповів про основні причини початку Другої світової війни та аргументовано розкрив питання, чому в XXI сторіччі Російський імперіалізм, подібно до нацизму, використовує пропаганду, заперечує право українців на самовизначення та вдається до найжорсткіших методів ведення війни.
Захід став глибоким екскурсом в історію, який допоміг студентам краще зрозуміти тяглість боротьби України за своє існування та незалежність.
Студенти із затриманням подиху слухали про тяжкі часи 1939-1945 років, а після завершального слова лектора, студенти поставили чимало запитань.
Щиро дякуємо Анатолію Романовичу, за глибокий екскурс подій Другої світової війни, який занурив кожного слухача у роздуми та дозволив зробити цінний висновок, що ми, українці, дійсно маємо незламний дух та готові захищати суверенітет нашої держави.
Слава Україні, Слава Героям 
!!!


