День студентів у ЗІ МАУП

17 листопада у всьому світі відзначається День студентів. Також його щороку, ось уже тридцятий рік, відзначають і в Західнодонбаському інституті. Війна та вимоги до безпеки наклали відбиток на проведення цьогорічного свята. У студентській вітальні, зранку, зібрався студентський актив Інституту. На зустріч завітала заступник міського голови Шулика Олена Олександрівна, яка вручила п'яти найкращим студентам цього року сертифікати на стипендію міського голови Павлограда: 1. Онишко Михайло 2. Сєдова Анастасія 3. Шевченко Дмитро 4. Силка Яна 5. Марченко Микита.![]()
![]()
![]()
![]()
Далі студентів привітали директорка Ніна Василівна Житник, керівники кафедр та інші керівники Інституту. Студентам було вручено пам'ятні сувеніри.![]()
Керівник кафедри права Сидоркіна Раїса Дем'янівна вручила студенту Дмитру Шевченку сертифікат учасника
міжнародної наукової конференції.

Зустріч пройшла в теплій дружній атмосфері, за якою скучили і студенти, і викладачі, навчаючись в он-лайн.

