День менеджера в Інституті
На початку грудня (7.12) в Інституті вже традиційно відзначається День менеджера.
Програма свята розпочалася з публічної лекції заступника директора
Абдулова Р.М., на тему "Великі менеджери минулого та сьогодення",
яку він прочитав для студентів спеціальності "Менеджмент", усіх курсів.
На початку лекції, Рінат Махмутович розповів про історію свята в Західнодонбаському
інституті та оголосив його програму.
Другою важливою подією свята стала лекція-зустріч студентів Інституту із
Секретарем міської ради Остренко Сергієм Андрієвичем.
Темою його лекції стало "Менеджмент територіальної громади".
Завершенням свята стала лекція доцента кафедри економіки та менеджменту
Бензаря О.С. , про нові інформаційні технології в менеджменті.
Вітаємо зі святом усіх, хто має відношення до управління персоналом!