Сесія студентів ЗФН
7 травня стартувала сесія, для 35 студентів заочної форми навчання.
Організаційні збори відкрив директор Інституту, к.п.н., Житник Ніна Васільевна.
Віна розповіла про особливості організації навчального процесу в умовах війни
та про систему безпеки створену в Інституті.
Також перед студентами виступив провідний спеціаліст приймальної комісії,
доцент кафедри економіки та менеджменту Бензар Анатолій Сергійович.
Він розповів про новини Академії, нові програми та проекти.
Успіхів дорогі студенти!
