Настановча сесія студентів заочної форми навчання
27 травня стартувала перша настановча сесія п’ятнадцяти нових студентів інституту заочної форми навчання. Перше зібрання почалось з виступу директора Інституту Житник Н.В., яка розповіла про особливості навчального процесу у вищому закладі освіти та про менеджмент створений в Західнодонбаському інституті. Доцент кафедри економіки та менеджменту Бензарь А. С. розповів та показав презентацію про історію та сучасне життя Академії. Також він провів навчання з новими студентами про особливості навчання в режимі онлайн.![]()
Вітаємо нових студентів в нашій дружній сім’ї Західнодонбаського інституту!
